Hodnocení obchodu na Zboží.cz Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

0009899701AAA6 Motorový olej Mercedes-Benz 229.51 5W-30 1L

0009899701AAA6 Motorový olej Mercedes-Benz 229.51 5W-30 1L

Mercedes-Benz


Cena s DPH: 230,00 Kč

Popis :

Originální motorový olej výrobce Mercedes Benz s viskozitou SAE 5W30, vhodný pro benzínové i dieselové motory koncernu Mercedes. Splňuje nejvyšší normy a specifikace pro nejmodernější motory Mercedes Benz, včetně motorů s filtry pevných částic.

  • Specifikace oleje: plně syntetický motorový olej, SAE 5W30, MB 229.51
  • Originální číslo výrobce:  A0009899701AAA4

Vlastnosti a použití :

Originální motorový plně syntetický olej Mercedes Benz DPF SAE 5W30, je špičkový, syntetický, lehkoběžný motorový olej, který byl speciálně vyvinut tak, aby překonal náročné požadavky nejmodernějších motorů koncernu MB a poskytoval jim jedinečnou ochranu. Tento motorový olej splňuje nejvyší normu MB 229.51 pro použití speciálně v nejnovějších benzínových a naftových motorech Mercedes Benz a JEEP s možností prodloužení výměnných intervalů a je rovněž vhodný pro starší typy motorů připouštějící motorový olej viskozity 5W-30. Plně syntetický motorový olej nové generace LOW SAPS, s nízkým obsahem chemických látek (síra, fosfor, sulfátový popel).

Nízká viskozita při vysoké teplotě motorového oleje umožňuje při jeho použití výrazné snížení spotřeby paliva a současné zvýšení výkonu motoru. Tento motorový olej je vhodný pro použití v nepřeplňovaných i přeplňovaných benzínových a dieslových motorech. Zaručuje rychlý náběh mazání i při studených startech motoru, snížení spotřeby paliva a zvýšení výkonu motoru, vynikající ochranu a dlouhou životnost motoru a možnost prodloužených výměnných intervalů.

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 1898 e-shop systém banan.cz

 ''Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovany. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.

  

Čeština Slovenščina