Hodnocení obchodu na Zboží.cz Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

Aditivum do benzínu Winn´s SUPREMIUM PETROL 250ml

Aditivum do benzínu Winn´s SUPREMIUM PETROL 250ml

WYNN´S

250 ml

WY-W22810

Cena s DPH: 175,00 Kč

Popis :

Označení výrobce SUPREMIUM PETROL
Popis Zvyšuje výkon a snížuje spotřebu motoru (na 250 l phm)
Dávkování 1:1000
Info o produktu Snižuje vnitřní tření mezi částmi palivového systému a nižuje spotřebu paliva. Čistí vstřikovací trysky, ventily a palivový systém a udržuje je v čistotě. Umožňuje a obnovuje optimální výkon motoru. Na základě lepšího spalování omezuje výfuk černého kouře a snižuje výfuk škodlivých plynů až o 30 %. Brání korozi ve vstřikovacím systému. Maže a chrání palivové čerpadlo a vstřikovací trysky.
Použití Vhodný pro ošetření všech druhů benzínů používaných v zážehových motorech vozidel.
Aplikace Přidat do benzínové nádrže nebo zásobníku na benzín. Jedna lahvička 250 ml ošetří 250 litrů benzínu. Lehkým tlakem naplňte požadované množství do odměrky v horní části nádobky. Uvolněte uzávěr a nalijte do benzínové nádrže.
Objem 250 ml

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 1898 e-shop systém banan.cz

 ''Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovany. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.

  

Čeština Slovenščina