Hodnocení obchodu na Zboží.cz Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

Startér 1574338 ( 1709189, 9658144780,1385378, 5802AS, 0986021810, 5802FC) Citroen Jumper 2,2HDi, Peugeot Boxer 2,2HDi, Ford Transit 2,2TDCi, 2,4TDCi

Startér 1574338 ( 1709189, 9658144780,1385378, 5802AS, 0986021810, 5802FC) Citroen Jumper 2,2HDi, Peugeot Boxer 2,2HDi, Ford Transit 2,2TDCi, 2,4TDCi

AUTO-STARTER

4,2 kg


Cena s DPH: 2 800,00 Kč

Popis :

napeti [V] 12
počet zubů 12
vykon starteru (v kW) 2
Počet děr 2
Poloha/sklon L/R 90
Svorka NO
Nový díl                                                 bez vratné zálohy
Výrobce                                                AUTO-STARTER

O.E.:

OE CITROËN 5802 AS
OE CITROËN 5802 FC
OE FIAT 95681447
OE FIAT 9658144780
OE FIAT 9675092580
OE FORD 1372739
OE FORD 1385378
OE FORD 1574338
OE FORD 1669558
OE FORD 1709189
OE FORD 1740947
OE FORD NAD 500270
OE FORD 7H12 11002 AA
OE FORD 7H12 11002 AB
OE FORD 7H12 11002 AC
OE FORD AC1T 11000 AA
OE FORD CC1T 11000 AA
OE FORD CC1T 11000 AB
OE FORD 6C1T 11000 AA
OE FORD 6C1T 11000 AE
OE FORD 6C1T 11000 AF
OE FORD 6C1T1 1000 AB
OE FORD 6C1T1 1000 AC
OE FORD 6C1T1 1000 AD
OE PEUGEOT 5802 AS

 Použití /auta :

CITROËN, JUMPER autobus, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
CITROËN, JUMPER autobus, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm
CITROËN, JUMPER karoserie, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
CITROËN, JUMPER karoserie, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm
CITROËN, JUMPER valník/podvozek, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
CITROËN, JUMPER valník/podvozek, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm
FIAT, DUCATO autobus (250), 100 Multijet 2,2 D 07.2006 - 74 KW 100 PS 2198 ccm
FIAT, DUCATO karoserie (250), 100 Multijet 2,2 D 07.2006 - 74 KW 100 PS 2198 ccm
FIAT, DUCATO valník/podvozek (250), 100 Multijet 2,2 D 07.2006 - 74 KW 100 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi   74 KW 100 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi   92 KW 125 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi 04.2006 - 63 KW 85 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi 04.2006 - 81 KW 110 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi 04.2006 - 96 KW 130 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi 10.2007 - 103 KW 140 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.2 TDCi 10.2008 - 85 KW 115 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.4 TDCi 04.2006 - 85 KW 115 PS 2402 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.4 TDCi 04.2006 - 103 KW 140 PS 2402 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.4 TDCi 04.2006 - 74 KW 100 PS 2402 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 2.4 TDCi pohon na 4 kola 11.2006 - 103 KW 140 PS 2402 ccm
FORD, TRANSIT autobus, 3.2 TDCi 02.2008 - 147 KW 200 PS 3199 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM autobus, 2.2 TDCi 12.2012 - 74 KW 100 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM autobus, 2.2 TDCi 12.2012 - 92 KW 125 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM autobus, 2.2 TDCi 12.2012 - 114 KW 155 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM karoserie, 2.2 TDCi 12.2012 - 74 KW 100 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM karoserie, 2.2 TDCi 12.2012 - 92 KW 125 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT CUSTOM karoserie, 2.2 TDCi 12.2012 - 114 KW 155 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi   74 KW 100 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi   92 KW 125 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi 04.2006 - 81 KW 110 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi 04.2006 - 96 KW 130 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi 04.2006 - 63 KW 85 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi 10.2007 - 103 KW 140 PS 2198 ccm
FORD, TRANSIT karoserie, 2.2 TDCi 10.2008 - 85 KW 115 PS 2198 ccm
LAND ROVER, DEFENDER Station Wagon (LD), 2.2 Td4 4x4   90 KW 122 PS 2198 ccm
LAND ROVER, DEFENDER Station Wagon (LD), 2.4 Td4 05.2007 - 90 KW 122 PS 2402 ccm
LAND ROVER, DEFENDER valník/podvozek (LD), 2.2 Td4 08.2011 - 90 KW 122 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER autobus, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER autobus, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER karoserie, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER karoserie, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER valník/podvozek, 2.2 HDi 100 04.2006 - 74 KW 101 PS 2198 ccm
PEUGEOT, BOXER valník/podvozek, 2.2 HDi 120 04.2006 - 88 KW 120 PS 2198 ccm

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 1705 e-shop systém banan.cz

 ''Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovany. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.