Hodnocení obchodu na Zboží.cz Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

Čistič filtru pevných částic WINN´S DIESEL PARTICULATE FILTER (DPF) REGENERATOR 500ml

Čistič filtru pevných částic WINN´S DIESEL PARTICULATE FILTER (DPF) REGENERATOR 500ml

WYNN´S

500 ml

WY-W28392

Cena s DPH: 460,00 Kč

Popis :

Označení výrobce DIESEL PARTICULATE FILTER (DPF) REGENERATOR
Popis Čistí zanesené filtry pevných částic a snižuje emise sazí
Info o produktu - jednoduše čistí a regeneruje zanesený naftový sazový filtr, a to bez demontáže - katalyzátor pro optimalizaci spalování a snížení hromadění sazí - snižuje teplotu spalování sazí, čímž částečky sazí shoří rychleji a při nižší teplotě - obnovuje výkon motoru - minimalizuje finanční náklady na manuální regeneraci ucpaného filtru pevných částic - určený speciálně při časté jízdě v městském provozu - omezuje hromadění částeček sazí ve filtru - může být použit v kombinaci s regeneračními systémy vestavěnými v motoru - velmi rychlý výsledek!
Použití - Pro všechny naftové motory se všemi typy filtrů pevných částic - Pro naftu nebo bionaftu s přísadou biosložky až do výše 30 % (B30)
Doplňující informace - Přidat do naftové nádrže - Jednu 500 ml lahvičku nalít do minimálně 40 litrů nafty. - Použít každé třetí tankování nebo každých 3.000 km.

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 1898 e-shop systém banan.cz

 ''Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovany. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.

  

Čeština Slovenščina