Hodnocení obchodu na Zboží.cz Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

BM - Autodíly

   Vítáme Vás v našem internetovém obchodě

Firma BM-Autodíly působí na trhu již od roku 1992 a její hlavní činností je prodej veškerých náhradních dílů, příslušenství a doplňků na osobní, dodávkové, nákladní vozy a motocykly. Společnost flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu a neustále rozšiřuje svůj sortiment .

V našem sortimentu jsou zastoupeny výrobky řady významných světových výrobců automobilových dílů a příslušenství. Mezi nejvýznamnější sortimenty patří výrobky značek ATE, GKN, Optimal, Spidan, ALKO, Febi, Bilstein, Valeo, Behr, AISIN, Bosal, NK, Brembo, BOSCH, LUK, SACHS, VDO, CTEK, EXIDE, FIAMM, FAG, SKF, SNR, CONTITECH, INA, KYB, MONROE, CORTECO, TRW, Meyle a mnoho, mnoho dalších.

Některé produkty z našeho sortimentu zboží najdete v našem eshopu .

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech. 

 

                                                                                                                                                     

Zboží v akci

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 1576 e-shop systém banan.cz

 

 Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovany. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.

  

Čeština Slovenščina